Ruch Radzionków nie odpuszcza! Kolejny transfer

29.01.2015
Mimo że Ruch Radzionków zajmuje pierwsze miejsce w I grupie IV ligi, to i tak zamierza dalej wzmacniać skład. Do "Cidrów" dołączył Robert Wojsyk.
Ruch Radzionków
Mający za sobą występy w ekstraklasie, Wojsyk ostatnio reprezentował barwy MLKS-u Woźniki. W obecnym sezonie zdobył 13 bramek, pokonał m.in. bramkarza Ruchu Radzionków. To jak na razie najlepszy strzelec I grupy IV ligi. -  Robert powinien znacznie zwiększyć naszą siłę ognia, dać nam dodatkowe możliwości i atuty w ofensywie. Ma te walory, jakich najbardziej szukaliśmy i potrzebowaliśmy - ocenia transfer prezes Marcin Wąsiak.

Sporym wzmocnieniem powinien być nie tylko Wojsyk, ale i Adam Giesa, który wraca do zdrowia. - Teraz będziemy tylko rozglądali się za zdolną młodzieżą, która mogłaby zwiększyć rywalizację w kadrze i uczyć się od doświadczonych zawodników, gdyż już tej zimy rozpoczęliśmy poszukiwanie młodzieżowców na sezon 2015/2016. Pierwszy taki transfer mamy już dograny i na początku przyszłego tygodnia formalności powinny być załatwione - komentuje sternik radzionkowian.
źródło: SportSlaski.pl / ruchradzionkow.com

Przeczytaj również