III liga nadrabia zaległości

15.04.2015
III-ligowcy mają kilka meczów do nadrobienia. Wczoraj odbyło się zaległe spotkanie, w którym GKS 1962 Jastrzębie pokonał LKS Czaniec.
Spotkanie w Czańcu miało się odbyć 14 marca, ale zostało odwołane z powodu złego stanu boiska. Wczoraj - przy silnym wietrze - udało się rozegrać pojedynek, w którym wszystko co najlepsze miało miejsce przed przerwą.

Już pierwsza akcja meczu zakończyła się golem Dawida Weisa. Podbudowani szybkim prowadzeniem goście przeprowadzili kilka kolejnych ataków, jednak gospodarze wytrzymali trudny okres i sami wyprowadzili cios - do remisu doprowadził Dawid Nagi. Radość z wyrównania nie trwała długo bowiem natychmiastowo - kilka minut później ładną kontrę skutecznie wykończył Kamil Jadach, który zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu dla GKS-u.

Dzisiaj odbędzie się kolejne zaległe spotkanie, w którym Rekord Bielsko-Biała podejmie Szombierki Bytom (godzina 17:15).