Trzeciak: "ręce opadają"

23.11.2015
Polonia uległa w sobotę mieleckiej Stali na terenie lidera drugiej ligi, choć bytomianie byli bliscy sprawienia niespodzianki, gdy w ciągu zaledwie paru minut ze stanu 0-3 wyciągnęli wynik na 3-3.
Łukasz Sobala/pressfocus.pl
Przyjechaliśmy na boisko lidera i wiedzieliśmy, że nieprzypadkowo Stal to miejsce zajmuje. Strzelamy drużynie prowadzącej w tabeli trzy bramki i ten mecz przegrywamy. W takim momencie coś mocno jest nie tak.

Mamy straszne problemy z obroną. Przychodzi 12 minuta i przegrywamy 0-2, popełniamy dziecinne błędy i tracimy w taki właśnie sposób bramki. Te nasze błędy Stal z wyrachowaniem wykorzystała. Ostatnie trafienie, przepiękny strzał z 30 metrów w momencie kiedy z mozołem odrabialiśmy straty. Normalnie ręce opadają – tak podsumował porażkę swojego zespołu trener Jacek Trzeciak.
źródło: SportSlaski.pl/Polonia Bytom