Sparing:Remedium-Jachym 3-9

03.09.2008
Różnica między tyszanami a drużyną z zaplecza ekstraklasy była aż nadto widoczna.
Do startu futsalowej ekstraklasy coraz mniej czasu. Tyski GKS Jachym - po zwycięstwach 2-1 z Kupczykiem Kraków i 7-4 z Cleareksem Chorzów oraz porażce 2-3 z Gwiazdą Ruda Śląska - zmierzył się z Remedium Pyskowice.

Mecz miał jednostronny przebieg, bo drugoligowcy nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki GKS-owi. Na pocieszenie Remedium wygrało 10-minutową "dogrywkę" (mecz trwał 2 x 30 min) 4:2.

[b]REMEDIUM PYSKOWICE - GKS JACHYM TYCHY 3-9 (1-5)
Bramki dla GKS: [/b]Piotr Słonina (2), Dawid Frąckowiak (2), Paweł Szarek (2), Michał Słonina, Krystian Czyżo, Marek Adamczyk.
[b]GKS: [/b]Modrzik (Dłużniewski) - P. Słonina, Harazim, M. Słonina, Myszor - Czyżo, Trojanowski, Szarek, Adamczyk oraz Górecki, Wieczorek, Frąckowiak, Skrzypczyk, Preibisch.

W piątek tyszanie zagrają u siebie z Radanem Gliwice (godz. 16.00).