ROW ma nowego trenera!

22.06.2015
Dietmar Brehmer – były szkoleniowiec katowickiego Rozwoju poprowadzi w nadchodzącym sezonie ROW Rybnik.
energetykrow.rybnik.pl
Były piłkarz między innymi Górnika Zabrze, Polonii Bytom, a także klubów niemieckich, zastąpi na stanowisku szkoleniowca rybniczan Marcina Prasoła, który odszedł z drużyny zaraz po zakończeniu rozgrywek 2014/15, kiedy ostatecznie okazało się, że ROW jednak nie zdołał powrócić do grona pierwszoligowców.

Brehmer pracował na „drugim froncie” już podczas poprzedniego sezonu, prowadząc Rozwój. Z pracą w Katowicach rozstał się w marcu, a już w czerwcu jego były klub świętował awans na zaplecze Ekstraklasy. W przeciwieństwie do teamu z Gliwickiej 72.

40-letni trener pracował wcześniej jako szkoleniowiec w Zawiszy Bydgoszcz, Cracovii czy też Polonii Bytom. Jak poradzi sobie w Rybniku? Pożyjemy, zobaczymy. Na tą chwilę samo zatrudnienie go przez działaczy ROW-u jest na pewno dobrą wiadomością. Szczególnie wobec pojawiających się ostatnio plotek jakoby rybniczanie mieli zamiar nie wystartować w nadchodzących drugoligowych rozgrywkach. Angaż dla Brehmera raczej w 100% rozwiewa te narastające wątpliwości.
źródło: SportSlaski.pl/energetykrow.rybnik.pl
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również