Polonia - Odra 2:1. Wygrana w meczu przyjaźni

20.02.2016
W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą drużyn Polonia Bytom pokonała opolską Odrę 2-1.
Łukasz Laskowski/pressfocus.pl
Trzecioligowcy objęli co prawda prowadzenie na boisku przy Olimpijskiej, nie udało im się jednak utrzymać go do przerwy. Najpierw tak zwanego gola do szatni strzelił im Daniel Ciechański, a na kilka minut przed zakończeniem rywalizacji, zwycięską bramkę zdobył dla gospodarzy Michał Zieliński.

W barwach zespołu Ireneusza Kościelniaka wystąpili niedawno pozyskani gracze jak Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Dariusz Zapotoczny, Aleksander Januszkiewicz, Łukasz Zakrzewski oraz wspomniany Ciechański.

Pojawili się również zawodnicy, którzy kontrakty z niebiesko-czerwonymi powinni podpisać lada dzień, czyli były już golkiper Termaliki Adrian Olszewski, a także dwaj obrońcy Peter Janoszík i Michał Szal.

Zobacz Śląską Ściągę Sparingową i sprawdź jak tej zimy radzą sobie inne drużyny z naszego regionu.

Trener bytomian wciąż sprawdza także przydatność dla drużyny Arkadiusza Kowalczyka, który niedawno uległ lekkiemu urazowi, wydaje się jednak że ze zdrowiem zawodnika jest już wszystko w porządku.

Dokładnie za tydzień Polonia powinna zakończyć zimowy okres przygotowawczy, rozgrywając mecz towarzyski z Ruchem Zdzieszowice.

Polonia Bytom: Olszewski (46. Michalak) - Jurek (46. Rylukowski), Słodowy, Janoszík (46. Szal), Zapotoczny (46. Kutarba) - Krysian (46. Januszkiewicz), Setlak (46. Zalewski), Mróz (46. Zakrzewski), Lachowski (46. Kowalczyk), Stefański (46. Pączko) - Ciechański (46. Zieliński).
źródło: SportSlaski.pl/90minut.pl