Polonia Bytom - Legionovia Legionowo 2-2. Z piekła do nieba w minutę!

10.10.2015
Polonia w ostatnich sekundach spotkania doprowadziła do wyrównania. Z 0-2 na 2-2 bytomian wyprowadzili Mariusz Malec i Bartłomiej Setlak.

Dwóch sąsiadów z tabeli spotkało się w Bytomiu. Rywali dzielił punkt i można było spodziewać się wyrównanego boju. Od początku spotkania to goście mieli jednak więcej szczęścia. Najpierw prowadzenie objeli w 17. minucie po strzale Mateusza Kwiatkowskiego, a następnie na początku drugiej połowy podwyższyli za sprawą Omara Monterde. Kiedy na tablicy świetlnej widniał wynik 2-0, a w Bytomiu rozpoczynał się doliczony czas gry doszło do niecodziennego wyczynu. Najpierw kontaktową bramkę strzelił Mariusz Malec, a chwilę później do wyrównania doprowadził Bartłomiej Sedlak. Wszystkim kibicom, którzy wytrzymali do końca na stadionie, ten mecz zapadnie w pamięć na bardzo długo.

Rezultat pozwolił Polonii zachować jednopunktową przewagę nad legionowianami. Bytomianie zajmują 9. miejsce w II lidze.

Polonia Bytom - Legionovia Legionowo 2-2 (0-1)
0-1 Mateusz Kwiatkowski 17 min.
0-2 Omar Monterde 51 min.
1-2 Mariusz Malec 90 min.
2-2 Bartłomiej Sedlak 90 min.