Myszor lepszy niż Clearex

22.08.2008
Pięć goli w jednym meczu - to wyczyn piłkarza GKS Jachym.
Hala przy ul. Piłsudskiego w Tychach będzie macierzystym obiektem GKS-u Jachym od nowego sezonu. Nic dziwnego, że pierwszy w niej mecz - sparing z Cleareksem Chorzów - tyszanie potraktowali niczym potyczkę ligową. Podopieczni Grzegorza Morkisa rozprawili się z rywalami, wygrywając 7-4. Mecz trwał 2 x 30 minut.

Szybko gospodarze objęli prowadzenie 3-0. Ale to był dopiero początek emocji. Clearex wziął się do roboty i na początku II połowy odrobił straty! Jednak kolejne cztery gole znów strzelił GKS Jachym.

Niewątpliwym bohaterem spotkania był Piotr Myszor, który zdobył aż pięć bramek!

Po sparingu rozegrano jeszcze dodatkowe 20 minut dla piłkarzy rezerwowych. Również i w tym fragmencie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 3-1.

[b]GKS JACHYM TYCHY - CLEAREX CHORZÓW 7-4 (3-2)
Bramki: [/b]Piotr Myszor 5 (10, 12, 33, 37, 56), Paweł Szarek (17), Rafał Harazim (54) - Tomasz Zieliński 2 (24, 31), Szymon Łuszczek (28), Dariusz Wolański (57).
[b]GKS: [/b]Modrzik (Dłużniewski) - Harazim, P. Słonina, M. Słonina, Myszor - Górecki, Czyżo, Szarek, Adamczyk oraz Trojanowski, Skrzypczyk.
[b]CLEAREX:[/b] Waszka - Miozga, Szłapa, Zieliński, Gładczak - Wolański, Łuszczek, Włodarek, Hajnc oraz Kościański, Rakowski, Poloczek, Suliński.