Mikołajki na sportowo. Trzy mecze na jednym bilecie w Bielsku-Białej

26.11.2015
Specjalna akcja dla kibiców zorganizowana w Bielsku-Białej. Mecze Podbeskidzia, BBTS-u i BKS-u Aluprofu w trakcie mikołajkowego weekendu do zobaczenia na jednym bilecie. 
tspbb.pl
Trzy sportowe kluby z Bielska-Białej występujące w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce połączyły siły. Wspólnie Podbeskidzie Bielsko-Biała, BBTS Bielsko-Biała i BKS Aluprof Bielsko-Biała przygotowały dla fanów sportu prezent mikołajkowy. Kupując jeden specjalny bilet będzie można zobaczyć trzy mecze w ciągu dwóch dni! –  Dla tych, którzy zazwyczaj chodzą zarówno na mecze Podbeskidzia, BKS Aluprof i BBTS to oszczędność czasu i pieniędzy. Dla innych być może zachęta do zobaczenia pozostałych bielskich drużyn – mówiła, na konferencji poświęconej temu wydarzeniu, Małgorzata Lis, kapitan bielskich siatkarek.

Jest to sprawa bez precedensu. Po raz pierwszy trzy kluby z Bielska-Białej w wyniku współpracy stworzyły taką inicjatywę. – W Bielsku-Białej panuje moda na sport i to widać na każdym kroku. Powstają obiekty sportowe, dużo ludzi uprawia sport, wielu także kibicuje. Taka akcja na pewno wielu kibicom przypadnie do gustu – pewnie zaznaczył Marek Sokołowski, kapitan Podbeskidzia.

Bilety sprzedawane są w placówkach trzech klubów: Podbeskidzie (ul. Widok 12), BBTS (ul. Karbowa 26) oraz BKS Aluprof (ul. Rychlińskiego 19). Wejściówka normalna kosztuje 30 złotych, a ulgowa 20 złotych.

Plan Sportowych Mikołajek w Bielsku-Białej:

BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni Radom 5.12.2015 (sobota) godzina 14:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 5.12.2015 (sobota) godzina 18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 6.12.2015 (niedziela) godzina 18:00
źródło: SportSlaski.pl
autor: DH

Przeczytaj również