Energetyk ROW - BKS Stal 0-0. Testy, testy...

28.01.2015
Na początek była porażka z chorzowskim Ruchem. Później wyraźne zwycięstwo z rezerwami Górnika Zabrze. Tym razem, przyszedł czas na remis.
energetykrow.rybnik.pl
Bezbramkowym rezultatem zakończył się dzisiejszy testmecz Energetyka ROW z bielskim BKS-em Stalą. Spotkanie w Kamieniu nie było może porywającym widowiskiem ale obaj szkoleniowcy na pewno doceniają okazję do sprawdzenia aktualnej formy swoich piłkarzy oraz stanu przygotowań zespołów do rundy rewanżowej rozgrywek.

Marcin Prasoł już przyzwyczaił nas do tego, że podczas sparingów sprawdza w akcji zarówno graczy podstawowej drużyny Energetyka, jak i innych zawodników. Dlatego dzisiaj mogliśmy obejrzeć młodzieżowców ROW-u (Grabiec, Groborz, Stebel, Polok), graczy testowanych (Kitliński, Kazub, Mrozek, Kucza), a także będącego chyba najbliżej dołączenia na stałe do kadry – Sebastiana Siwka.

Kolejny mecz towarzyski w ramach okresu przygotowawczego rybniczanie planują rozegrać już w najbliższy piątek. Rywalem ma być bytomska Polonia.

Skład ROW-u:
Kajzer (40. Rybicki, 80. Tomiuk), Borovićanin (50. Janik), Krotofil (61. Mrozek), Jary (61.’ Grabiec), Popiela (61. Kazub, 91. Groborz), Kitliński (61. Gilewicz), Siwek (61. Staniczek), Kucza (61. Spratek), Sobczak (61. Dudziński), Muszalik (61. Stebel ), Musiolik (61. Jarka, 91. Polok)
źródło: SportSlaski.pl/energetykrow.rybnik.pl
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również