Zatrzymali Piegzika i Orłowicza

24.07.2008
Odra Opole przedłużyła z Madrinem Piegzikiem kontrakt, który wygasł z końcem czerwca, a także związała się z Adamem Orłowiczem.
Piegzik był bliski zacumowania w Górniku Łęczna i Zniczu Pruszków. Z tego ostatniego miasta wyjechał po tym, jak okazało się, że Znicz w ekstraklasie nie zagra. Wrócił na Oleską. Po tym, jak Odra otrzymała licencję, doszedł do porozumienia z działaczami.

"Po słowie" jest także pięciu innych piłkarzy, którzy mają w tym sezonie reprezentować opolskie barwy. Michał Filipowicz z Piasta Gliwice (wypożyczenie), Mateusz Jaskólski z KSZO, Paweł Odrzywolski z Podbeskidzia, Artur Monasterski z Orła Ząbkowice Śląskie i Marcin Rogowski dziś podpiszą kontrakty.

- Załatwiamy formalności związane z ich rejestracją. Jeśli się z tym uporamy, wsiadamy do autokaru i wyruszamy w kierunku Stalowej Woli - tłumaczy trener Andrzej Prawda.

Podziękowano natomiast dwóm sprawdzanym napastnikom: Tadeuszowi Tycowi i Marcinowi Wielgusowi. Rywalizację w ataku trzeba jednak koniecznie wzmocnić. Dlatego dziś ma przyjechać pierwszy z obcokrajowców, zaś w poniedziałek Słowak.
autor: Krzysztof Kubicki

Przeczytaj również