Wygrywać z najlepszymi

25.07.2008
Piotr Madejski uważa, że Górnika stać w tym sezonie, by wygrywać z najsilniejszymi zespołami ekstraklasy, a także liczy na kolejne powołanie do reprezentacji Polski.
- Ja koncentruję się przede wszystkim na tym, aby jak najlepiej grać dla Górnika. To jest teraz dla mnie najważniejsze – mówi Madejski. Pomocnik Górnika po cichu liczy jednak na powrót do reprezentacji (Debiutował 15 grudnia 2007 w meczu towarzyskim z Bośnią i Hercegowiną przyp. red.). – Mam nadzieję, że jak będę dobrze grał w lidze to dostanę taką szansę, by ponownie pojechać na reprezentację. Będę się wtedy starał udowodnić, że w pełni na to powołanie zasłużyłem – mówi skrzydłowy Górnika.

Madejski podobnie jak inni jego koledzy z drużyny nie ukrywa, że Górnik jest drużyną zdecydowanie silniejszą niż w poprzednim sezonie. – Chcemy wygrać jak najwięcej spotkań. Na pewno stać nas na zwycięstwa z takim zespołami jak Legia czy Wisła. Jesteśmy mocniejszą drużyną niż rok temu. Możemy walczyć z najlepszymi i odnosić zwycięstwa – kończy Madejski.
autor: Sebastian Skierski

Przeczytaj również