"Wycieczka" Jastrzębia

02.09.2008
Aż dwanaście godzin trwała podróż piłkarzy GKS Jastrzębie do Świnoujścia na mecz z miejscową Flotą. Jerzy Wyrobek wierzy, że jego zespół nie przejechał tyle kilometrów, by wrócić na Śląsk z pustymi rękami.
Podróż nad morze była długa i męcząca. – Wszyscy ją odczuwamy. Nie ma, co ukrywać, że nasze drogi nie są najlepsze. Nie udało nam się uniknąć kilku korków, ale wkalkulowaliśmy to przed podróżą. Jutro już wszyscy będą w pełni wypoczęci – mówi Jerzy Wyrobek, szkoleniowiec GKS Jastrzębie.

Ekipa z Jastrzębia jest mimo wszystko w znakomitych nastrojach i tuż po przyjeździe wybrała się na spacer. – Mamy piękną pogodę. Są tutaj ładne promenady, więc postanowiłem zabrać drużynę na przechadzkę. Większość osób tutaj nigdy nie było. Można pooddychać świeżym morskim powietrzem – cieszy się Wyrobek.

Trener ma nadzieję, że cała „wycieczka” zakończy się udanym spotkaniem z Flotą. – Jest to silny zespół, zwłaszcza na swoim boisku. My też jednak znamy swoje miejsce w szeregu. Chcemy wrócić do Jastrzębia z punktami – zapowiada trener GKS Jastrzębie, który nie może skorzystać z usług kontuzjowanego Kamila Wilczka.


[b]Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie[/b]
środa, godzina 17:00
sędziuje Mariusz Podgórski (Wrocław)

Przypuszczalne składy:
[b]Flota:[/b] Prusak - Fechner, Rygielski, Benevente, Chrzanowski - Krajanowski, Pietruszka, Skwara, Niewiada - Bańka, Dziuba.[b]
Jastrzębie:[/b] Kafka - Wrześniak, Grabczyński, Staniek, Bednarek - Woźniak, Wawrzyczek, Kostecki, Wieczorek - Narwojsz, Żbikowski.
autor: Sebastian Skierski

Przeczytaj również