Woś zagra na inaugurację

05.08.2008
Jan Woś, kapitan Odry Wodzisław, z powodu urazu nie zagrał w weekendowym sparingu z Polonią Bytom. - Wolałem nie ryzykować, bo najważniejszy jest dla mnie mecz ligowy z ŁKS Łódź - mówi doświadczony pomocnik.

W sobotę Odra mierzyła się w sparingu z Polonią Bytom. W szeregach wodzisławian zabrakło jednak wówczas Jana Wosia, cierpiącego - zdaniem jego trenera Janusza Białka - na uraz pachwiny. - Na czwartkowym treningu Janek doznał jakiegoś urazu mięśniowego i następnego dnia już nie ćwiczył - informuje kierownik drużyny, Władysław Kowalik. - W piątek pojechał na badanie USG, które na szczęście nie wykazało poważniejszego urazu. Tym niemniej lekarz zalecił mu trzydniowy odpoczynek - dodaje Kowalik.

 

Sam zainteresowany zapewnia, że kontuzja nie jest poważna. - Po prostu poczułem ból i postanowiłem wyhamować. Wolałem nie ryzykować, bo najważniejszy jest dla mnie mecz ligowy z ŁKS Łódź - deklaruje Woś.

 

We wspomianym starciu z bytomianami tylko 25 minut przebywał na boisku Marcin Kokoszka. - Zgłaszał problemy z przyczepem przywodziciela, ale jeszcze nie wiemy na pewno, czy to ten uraz - zaznacza kierownik Odry.

 

Więcej w Dzienniku "SPORT".

źródło: SPORT

Przeczytaj również