Superbet sponsorem Śląskiej piłki

22.08.2021

Zakłady bukmacherskie Superbet przedłużyły współpracę z Ruchem Chorzów. Marka w dalszym ciągu stawia na „Niebieskich” i wesprze drużynę w walce o kolejny awans. Planowane są także kolejne akcje promocyjne i aktywności dla kibiców.

Marcin Bulanda/PressFocus

Warto zwrócić uwagę na gest bukmachera w stronę klubu i fanów, jeśli chodzi o ekspozycję logo na stadionie przy ulicy Cichej. Mimo, że Superbet w swoich działaniach marketingowych posługuje się wyłącznie biało-czerwoną kolorystyką, to tym razem w drodze wyjątku na stadionie możemy zobaczyć barwy biało-niebieskie.

Bukmacher sponsoruje także pochodzącego z Cieszyna, mistrza UFC w wadze półciężkiej – Jana Błachowicza oraz urodzonego w Rybniku Jerzego Dudka. Na wsparcie Superbet mogą liczyć również inne kluby piłkarskie ze Śląska, czyli GKS Tychy i Polonia Bytom. Ponadto marka jest partnerem Stowarzyszenia Kibiców GKS Katowice. Do tego grona dołączył niedawno Górnik Zabrze, w którym na początku lipca powitano również Łukasza Podolskiego. Ekspozycja logo przy takim nazwisku to duży sukces dla marki. Kontrakt Superbet z „Trójkolorowymi” jest pierwszym na poziomie Ekstraklasy dla tej firmy. Ciekawe, że i tym razem bukmacher postanowił wyjść naprzeciw klubowi, co już wkrótce kibice będą mogli zobaczyć na wyjazdowych trykotach Górnika.

Sponsor klubu w ramach budowania lojalności kibiców i graczy proponuje aktualnie także nowy Bonus Powitalny - czyli ofertę 1500 PLN na START + 20 PLN za instalację SuperApki. W skład promocji wchodzi bonus od pierwszego depozytu do 200 PLN oraz cashback do 1300 PLN. Ten bukmacher zdecydowanie wie jak zaskarbić sobie przychylność nowych graczy.

Superbet to największy operator zakładów wzajemnych w Rumunii, który ma swoje siedziby operacyjne także w: Polsce, Wielkiej Brytanii, Austrii, Chorwacji, Słowacji, Serbii, a także na Cyprze i Malcie. Działalność w Polsce rozpoczął od budowy sieci punktów naziemnych pod koniec 2017 roku. Dwa lata później uzyskał licencję na zawiązywanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl wraz z nowoczesną aplikacją mobilną, w której wbudowano społeczność typerską SuperSocial. Aplikacja cieszy się dużym uznaniem użytkowników, co pokazało Badanie Bukmacherskie 2021. Ponadto została doceniona przez specjalistów w Nagrodach Bukmacherskich 2020.

Od początku swojej działalności na terenie Polski marka mocno angażuje się w działania na rzecz śląskiej piłki. Inwestycja w lokalne drużyny wiąże się z silnym utożsamianiem się z tym regionem, ponieważ to właśnie na Śląsku znajduje się główna siedziba biura Superbet.

To na co warto zwrócić uwagę to szacunek dla różnych barw klubowych i zaangażowanie w rozwój piłki nożnej na różnych poziomach. Ruch Chorzów zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli i walczy o awans do pierwszej ligi oraz o Puchar Polski. Na stronie Superbet można znaleźć bardzo korzystne kursy na najbliższe mecze tej drużyny. Natomiast nowy klub w sponsoringowym portfolio Bukmachera   – Górnik Zabrze, mimo że startował z pozycji underdoga to ostatnio wygrał z Jagiellonią i kto wie czy nie będzie to początek jego dobrej passy w Ekstraklasie.

Przeczytaj również