Siatkarki BKS-u w akcji "Bezpiecznie z Profi Credit"

19.10.2016
Siatkarki BKS-u Prof Credit Bielsko-Biała będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat sportowego stylu życia z uczniami szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jednym z zagadnień o których powiedzą będzie bezpieczeństwo najmłodszych na drodze.
W akcji "Bezpiecznie z Profi Credit" poza siatkarkami wezmą udział policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach oraz przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku. W sumie odbędzie się 12 spotkań na terenie powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego, oraz miasta Bielsko-Biała. - Taki projekt pozwala nam rozwijać się we współpracy z klubem. Chcemy działać wśród najmłodszych osób z naszego regionu. To początek, bo myślimy już o kolejnych inicjatywach, które wychodzą poza umowę sponsoringową z klubem – tłumaczy Jarosław Czulak, dyrektor ds. marketingu Profi Credit Polska S.A.

W ramach przedsięwzięcia dzieci porozmawiają o kwestiach sportowego życia, zdrowego żywienia, istoty aktywności fizycznej w naszym życiu i bezpieczeństwie na drogach. W ramach akcji zostaną rozdane gadżety sportowe i opaski odblaskowe. – Edukacja młodych ludzi jest bardzo ważna, chcemy przekazywać im właściwe wzorce – mówi reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji Karolina Cieśla.

Szkoły zainteresowane udziałem w Akcji Bezpiecznie z Profi Credit mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: agencja@mspgroup.pl, w tytule wpisując BEZPIECZNIE Z PROFI CREDIT. 

Przeczytaj również