Raków - Pogoń 0-0

06.09.2008
Raków Częstochowa bezbramkowo zremisował z Pogonią Szczecin. Mecz był nudny, jednak oba zespoły mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Gospodarze[b] [/b]w 15. minucie meczu powinni prowadzić. Jednak będący metr przed bramką Pogonii Mateusz Bukowiec nie zdołał trafić do bramki. Gospodarze mieli optyczna przewagę, a goście nastawili się na grę z kontry. Po jednej z nich groźny strzał oddał Chi-Fon, ale golkiper gospodarzy popisał się skuteczną interwencją. W 37. minucie meczu drużynie Rakowa dopisało szczęście. Przewoźniak dośrodkował piłkę w pole karne wprost na głowę Przesmyka. Futbolówka po uderzeniu pomocnika Pogonii trafiła w poprzeczkę. Tuż przed przerwą kolejny raz pokazał się Chi-Fon. Pyskaty jednak z wielkim trudem zdołał obronić jego strzał i przed przerwą bramki nie padły.

W drugiej połowie oba zespoły starały się grać bardzo agresywnie. Jednak później na boisku nie działo się wiele ciekawego. W 70. minucie po strzale głową Tychowskiego, Pyskaty z ogromnym trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką i była to jedyna akcja godna uwagi w drugiej odsłonie. Po bardzo przeciętny meczu Raków zremisował z Pogonią 0-0.