Prezentacja z Boninem?

23.07.2008
Zaczną o 10:30, skończą około 21:00. Najpierw ekipę Ryszarda Wieczorka czekają dwa treningi. Po tym popołudniu zespół uda się na mszę w intencji nowego sezonu. Zostanie ona tradycyjnie odprawiona w kościele św. Józefa, tuż obok stadionu. Bezpośrednio z niej Górnik pojedzie na oficjalna prezentację zespołu przed rozgrywkami 2008/09.
- Odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca. Przygotowaliśmy 2000 biletów, których już praktycznie nie ma - deklaruje Krzysztof Maj, dyrektor ds. marketingu.

Czy w prezentacji weźmie udział Grzegorz Bonin? Do wczorajszego popołudnia formalnie nie był on jeszcze graczem Górnika. - Rozmawialiśmy, jesteśmy blisko, może do 19:00 wszystko będzie już wyjaśnione. Jeżeli nie? Sezon nie zaczyna się w środę - deklaruje Krzysztof Hemański, dyrektor sportowy zabrzan, co może oznaczać, że formalnie Bonin nie będzie mógł być zaprezentowany jako nowy gracz Górnika.

Od rana trwa sprzedaważ kolejnejpartii karnetów na nowy sezon. Pierwotnie miały dotrzeć do klubu wczoraj. Górnik w pierwszej partii sprzedał 1500 karnetów, a spodziewa się, że do niedzieli około 4000 fanów nabędzie wejściówki na rundę, lub na sezon. Karnety oraz pamiątki klubowe będzie można kupić podczas dzisiejszej prezentacji drużyny
źródło: SPORT/własne

Przeczytaj również