Pociągiem do Wodzisławia

07.08.2008
Kibice Piasta Gliwice zorganizowali wyjazd na pierwszy, de facto "domowy" mecz w Wodzisławiu Śląskim.
9 sierpnia na stadionie Odry swoje inauguracyjne spotkanie rozegrają Piast Gliwice i Cracovia. - Będzie to ciężki mecz, gdyż to nie jest to, co na Okrzei - mówi kapitan gliwiczan, Jarosław Kaszowski.
Fani Piasta chcą jak najbardziej przybliżyć atmosferę własnego obiektu, lecz pewnych spraw nie da się przeskoczyć. - Inaczej się gra u siebie, na swoim stadionie. Dodatkowo taka wyprowadzka to duże koszta. Lepiej byśmy się czuli w Gliwicach. Chodziłoby więcej ludzi i byłby lepszy doping. Niestety, takie są warunki i musimy się do tego dostosować - wzdycha Marcin Bojarski.

Na spotkanie z Cracovią organizowany jest wyjazd sympatyków niebiesko-czerwonych. Zbiórka na ten mecz odbędzie się w sobotę, w samo południe, na dworcu PKP w Gliwicach. Całkowity koszt przejazdu w obie strony to 10 zł (wejściówki można zakupić na peronie). Środkiem transportu będzie pociąg specjalny. Chętnych prosi się o punktualne przybycie, gdyż odjazd planowany jest na godzinę 12:15.

Już w trakcie jazdy, z przodu składu, będzie można nabywać pamiątki i gadżety związane z klubem, zaś z z tyłu skorzystać z cateringu. Organizatorzy proszą wszystkich, aby mieli przy sobie dowody tożsamości ze zdjęciem i numerami PESEL.

Bilety i karnety upoważniające do wejścia na stadion sprzedawane są w sekretariacie klubu przy ul. Zwycięstwa 36 od 9-16. Dodatkowo klub zorganizował sprzedaż wejściówek w czwartek i piątek w kasach stadionu przy ul. Okrzei.
autor: Bartlomiej Kowalski

Przeczytaj również