Odra O. - Stal 3-0 (wideo)

08.11.2008
Odra Opole pewnie pokonała Stal Stalowa Wola. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Michał Filipowicz, a wynik spotkania ładnym strzałem z rzutu wolnego ustalił Marcel Surowiak.
Trzeba podkreślić, że 3-0 to najmniejszy wymiar kary. Gospodarze pierwszego gola zdobyli już na początku spotkania. Tomasz Copik zagrał na 18 metr do Michał Filipowicza. Ten uderzył z pierwszej piłki, a ta wylądowała w lewym rogu bramki Tomasza Wietechy. Jeszcze przed przerwą doskonałą sytuację miał Marcin Józefowicz. Minął bramkarza gości, jednak nie potrafił skierować piłki do pustej bramki!

Po przerwie gospodarze strzelili kolejne bramki. Po jednej z kontr będący sam na sam z bramkarzem Filipowicz pewnie uderzył z jedenastu metrów i podwyższył prowadzenie. Kwadrans przed końcem wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Marcel Surowiak i mieliśmy już 3-0. Chwilę później Józefowicz trafił w słupek. Tuż przed końcem meczu Józefowicz skopiował sytuację z pierwszej połowy. Położył na murawie Wietechę i nie trafił do pustej bramki. Na szczęście dla napastnika Odry jego pudła nie przeszkodziły jego drużynie w osiągnięciu zwycięstwa.