Motor - Podbeskidzie 0-0

09.08.2008
Podbeskidzie nie straciło gola w czwartym kolejnym meczu, ale tym razem musiało zadowolić się tylko podziałem punktów. - Mieliśmy mnóstwo okazji do przechylenia szali zwycięstwa na naszą korzyść - żałuje Krzysztof Zaremba, napastnik ekipy z Bielska-Białej.
Lider z Bielska-Białej jechał do Lublina z dużym respektem dla rywala. - Można powiedzieć, że przed meczem remis wzięlibyśmy w ciemno - zaznacza Krzysztof Zaremba, napastnik Podbeskidzia. Goście wywalczyli jeden punkt, ale z przebiegu spotkania nie mogą być zadowoleni z takiego rozstrzygnięcia.

- Pozostał duży niedosyt. Mieliśmy mnóstwo okazji do przechylenia szali zwycięstwa na naszą korzyść. Motor? Ani razu nie zdołali nam zagrozić - relacjonuje Zaremba, który pojawił się na murawie na niespełna 20 minut przed końcem gry. - Zabrakło nam dzisiaj wykończenia akcji - dodaje 20-latek. Świetne szanse na trafienie do siatki gospodarzy mieli m.in. Damian Świerblewski i Mariusz Sacha.
[b]
[/b]Zaremba zwraca uwagę na pracę sędziego Michała Mularczyka ze Skierniewic. - Świerblewski, który wychodził na czystą pozycję, został sfaulowany przez obrońcę rywali. Arbiter pokazał mu tylko żółtą kartkę. Uznał, że ów piłkarz nie był ostatnim, który mógł przerwać akcję, stąd "czerwień" to byłoby za dużo. Problem w tym, że gdyby Damian nie został sfaulowany, to naprawdę miałby przed sobą już tylko bramkarza! Poza tym, pod koniec meczu jeden z rywali ewidentnie zagarnął piłkę ręką we własnym polu karnym. Pan Mularczyk pozostał niewzruszony. Nie lubię komentować postawy sędziów, ale te sytuacje trudno przemilczeć - irytuje się rezerwowy Podbeskidzia.

[b]Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0

Motor[/b]: Mierzwa - Lenart, (72. Misztal), Bożyk, Ptaszyński, Zawadzki - Żmuda, Lipecki, R. Król, Iwanicki - K. Król (90. Kowalczyk), Popławski (84. Pacholarz).
Trener Ryszard Kuźma.

[b]Podbeskidzie[/b]: Merda - Cienciała, Dancik, Szmatiuk, Osiński - Sacha, Jarosz, Matusiak (90. Hirsz), Żmudziński - Świerblewski (73. Chrapek), Matusz (73. Zaremba).
Trener Marcin Brosz.

[b]Żółte kartki[/b]: Ptaszyński, Lipecki, Iwanicki, Bożyk - Osiński.
[b]Sędziował[/b] Michał Mularczyk (Skierniewice).
[b]Widzów[/b]: 1000.
autor: Kamil Kwaśniewski

Przeczytaj również