Mistrzostwa Śląska w FIFA 20: Uczestnicy podzieleni na grupy!

28.08.2020

Rozlosowano grupy I Mistrzostw Śląska w FIFA 20. Turniej przeznaczony dla klubów z naszego województwa rozpocznie się już w najbliższą sobotę.

W organizowanych przez portale SportSlaski.pl i SportoweBeskidy.pl I Mistrzostwach Śląska w FIFA 20 udział weźmie 16 klubów. W czwartek punktualnie o godzinie 18:00 odbyło się losowanie, w którym powstały 4 grupy. Każdy klub rozegra 3 spotkania w fazie grupowej. Pierwsza kolejka odbędzie się w sobotę 29 sierpnia punktualnie o godzinie 9:00.

Mecze rozgrywane będą według harmonogramu ogłoszonego przez organizatora na początku turnieju w systemie mecz i rewanż, gdzie suma wyników z obu spotkań jest równoważna z całościowym wynikiem meczu. W fazie pucharowej, w przypadku remisu w dwumeczu, dogrywany jest trzeci mecz tzw. golden gol – pierwsza drużyna, która strzeli bramkę, wygrywa całe spotkanie.

Faza grupowa rozegrana zostanie w sobotę do godziny 12:00. Zwycięzcy swoich grup automatycznie zameldują się w 1/4 finału, natomiast gracze z miejsc 2-3 o promocję do ćwierćfinału powalczą w niedzielę w meczach barażowych. Półfinały, spotkanie o 3. miejsce oraz wielki finał zostaną rozegrane tego samego dnia o godzinie 12:00. 

Przypominamy, że gra toczy się o łączną pulę nagród w wysokości 6 500 złotych wykorzystane w sprzęcie u sponsora naszego turnieju - firmy JOMA - oraz partnera - firmy Tommy Cafe. Uczestnicy dokładny terminarz mają do dyspozycji na platformie www.toornament.com (w wysłanym mailu dostępna jest instrukcja logowania).

Przeczytaj również