Ekstraklasowe szlagry na... „drugim froncie”

04.11.2015
W rozpoczynającym się właśnie kolejnym sezonie drugiej ligi futsalu po raz pierwszy w historii wystartują rezerwy naszych ekstraklasowych zespołów.
Nbit Gliwice
W grupie śląsko – opolskiej rozgrywek 2 ligi sezonu 2015/16 wystąpi osiem drużyn. Pieczę nad całością zmagań sprawuje jak zwykle Śląski Związek Piłki Nożnej, a na liście startowej znalazły się następujące ekipy: Futsal Team Brzeg, Piast Gorzów Śl., Kmicic Częstochowa, Strzelec Gorzyczki, Kamionka Mikołów (drużyna zrezygnowała ze startów na wyższym szczeblu), GSF Gliwice oraz rezerwy bielskiego Rekordu i gliwickiego GAF-u.

Zmagania rozpoczną się już podczas najbliższego weekendu, a ostatnią kolejkę zaplanowano na 27 oraz 28 lutego przyszłego roku. Hitowe starcia zaplecza Rekordu z rezerwami Gliwickiej Akademii Futsalu odbędą się 19 lub 20 grudnia, a także w czasie przedostatniego weekendu lutego. Bieżące wyniki rozgrywek drugiej ligi futsalu będą się ukazywały na stronie Śl.ZPN.

Przypominamy, iż druga drużyna gliwiczan z hali przy Jasnej gra na co dzień pod nazwą GAF Tritech II, co spowodowane jest oczywiście jedną z umów sponsorskich jakie podpisał klub.
źródło: SportSlaski.pl/Śl.ZPN
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również