Białek chwali Moskala

22.07.2008
Odkąd Odra Wodzisław grywa w najwyższej klasie rozgrywkowej, to nie może sobie pozwolić na żaden spektakularny transfer.
Ostatnimi czasy do zespołu spod czeskiej granicy przechodzi sporo piłkarzy bezpośrednio z Górnika Zabrze. Tak działo się z Damianem Sewerynem, Bartłomiejem Sochą, Piotrem Gierczakiem, Tomasz Moskalem, a także Błażejem Radlerem, który po odejściu z Roosevelta przez pół roku nie reprezentował żadnego klubu. Arkadiusz Aleksander z Grzegorzem Jakoszem również mają za sobą wstępy w barwach Trójkolorowych. - Taka jest specyfika Odry, że poszukuje zawodników z wolnego transferu. Sporo graczy u nas się odradza i znajduje sobie nowego pracodawcę - mówił Janusz Białek.

- Tomek Moskal bardzo fajnie prezentuje się w sparingach i dzięki temu zdecydowaliśmy się na współpracę. Jeszcze nie wiadomo, kto wywalczy sobie miejsce w podstawowej jedenastce, ale myślę, że w pierwszym meczu z Lechem zagrają piłkarze będący w najlepszej dyspozycji. Moskal nie jest osobą anonimową, wszyscy go znają, jest obyty na polskich boiskach - dodał szkoleniowiec Odry.
źródło: http://www.mksodra.com

Przeczytaj również