Będzie komplet przy Cichej. Zostały ostatnie wejściówki!

17.10.2018

Kończą się bilety na sobotni mecz chorzowskiego Ruchu z Widzewem Łódź. Na 3 dni przed hitowym starciem przyjaźni w kasach zostały ostatnie wejściówki.

Łukasz Laskowski/Press Focus

- Została resztka biletów. Liczby które podajemy szybko przestają być aktualne, bo na bieżąco wyprzedajemy kolejne wejściówki. Z tego co się dzieje wynika, że prawdopodobnie w dniu meczu kasy będą już zamknięte. Oczywiście, jeśli jakieś wejściówki zostaną to w sobotę będzie je można nabyć, ale wszystko wskazuje na to, że nie będziemy mieli czego sprzedawać - informuje rzecznik "Niebieskich", Witold Jajszczok.

Jeszcze wczoraj wieczorem Ruch za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował, że w dystrybucji pozostało około 1000 wejściówek. Niespełna dobę później ta liczba mocno stopniała. Według danych z elektronicznego systemu sprzedaży w środowe popołudnie dostępnych było niespełna 200 wejściówek na sektory bez zadaszenia i około 400 na trybuny "Górną" i "Dolną".

Spotkanie przy Cichej będzie mogło obejrzeć 9300 widzów. Klub nie zdecydował się na podwyższenie cen wejściówek, utrzymując je na tym samym poziomie co na inne mecze przy Cichej. Wstęp na sobotni mecz z liderem II-ligowej tabeli w przypadku zakupu biletów normalnych kosztuje od 15 do 50 zł, najmłodsi mogą jednak wejść na obiekt już za 2 zł (cennik dostępny jest tutaj)

autor: ŁM

Przeczytaj również