Wygrają po raz czwarty?

09.02.2015
Po nieco dłuższej przerwie na lód wyjeżdżają ponownie hokeiści PHL. W grupie słabszej opolski Orlik podejmie u siebie TMH Polonię.
bytomski-hokej.pl
Początek bieżącego sezonu był dla bytomian prawdziwą gehenną. Mecze tylko na wyjazdach, problemy finansowe, utrata kilku kluczowych graczy i punkty zdobywane niemalże jedynie z jeszcze słabszym HC GKS-em.

Kiedy jednak „Stodoła” ponownie została otwarta, a w lidze dokonał się podział na grupy, zespół Mariusza Kiecy nagle zaczął grać dużo lepiej. Efektem takiej postawy niebiesko-czerwonych są ostatnie wygrane. Aż trzy z rzędu.

Również niedawny pojedynek Polonii z Orlikiem był niezwykle zaciętą potyczką. Opolanie wygrali wówczas w Bytomiu 3-2, lecz spotkanie mogło się śmiało zakończyć zgoła odmiennym rezultatem.

To czego nie udało się dokonać wtedy, „Poloniści” mają nadzieję osiągnąć jutro. O 18:30 obydwa zespoły wyjadą na lód „Toropolu” i meczem tym zakończą szóstą rundę swoich tegorocznych zmagań w ramach Polskiej Hokej Ligi.
Wynik jest sprawą otwartą, a grając już jedynie o przysłowiową „pietruszkę”, Polonia może się śmiało pokusić o sprawienie niespodzianki.
źródło: SportSlaski.pl
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również