Piotr Makowski: cieszą nas trzy punkty

14.11.2015
– My po swoich przygodach, ciężkiej podróży, trudnym meczu z Kielcami i przy naszych ubytkach kadrowych, uważam, że w pierwszym secie zagraliśmy koncertowo – chwalił swoich zawodników trener Łuczniczki Bydgoszcz, która pokonała w meczu 5. kolejki Plus Ligi BBTS Bielsko-Biała 3-1.
– My po swoich przygodach, ciężkiej podróży, trudnym meczu z Kielcami i przy naszych ubytkach kadrowych, uważam, że w pierwszym secie zagraliśmy koncertowo. Zrobiliśmy mało błędów, zagraliśmy dobrze w ataku i w obronie. W drugiej partii z kolei to my popełniliśmy sporo błędów, które przeciwniki wykorzystał i to pozwoliło mu wygrać seta. Tak naprawdę o wszystkim zadecydowały dwa następny sety, które, zwłaszcza ten ostatni, były bardzo emocjonujące. Wygrana w ostatnim do końca wisiała na włosku. Mamy teraz czas, żeby przygotować sie do następnych meczów. Gratulujemy kibicom z Bielska postawy i zespołowi wygranej z Jastrzębiem. Nas cieszą trzy punkty – mówił na pomeczowej konferencji trener Łuczniczki.

Bydgoszczanie dzięki zwycięstwu przesunęli się na 7. miejsce w tabeli i tracą tylko trzy oczka do lidera z Rzeszowa.