Mecz o pucharowe życie

18.02.2015
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla grają o być albo nie być w Lidze Mistrzów. O 20:30 rewanżowe spotkanie z Sir Safety Perugia.
Rafał Rusek/Pressfocus
Jastrzębianie do Włoch udali się wczoraj z Gdańska. By awansować do kolejnej fazy play-off, polski zespół musi wygrać. Jeśli zwycięży w trzech lub czterech setach, awansuje bezpośrednio. Jeśli podopieczni trenera Roberto Piazzy wygrają po tie-breaku, potrzebny będzie "złoty set". Porażka będzie oznaczać pożegnanie z Ligą Mistrzów.

Drużyna z Perugii po zwycięstwie w Jastrzębiu-Zdroju jest faworytem, ale mimo to nie myśli już o kolejnej fazie. - Nic nie jest jeszcze przesądzone. Zbyt wiele czasu spędziłem na boisku, by wiedzieć, że najgorszy błąd, jaki moglibyśmy popełnić, to choćby przez moment pomyśleć, że rywalizacja jest już rozstrzygnięta - podkreśla trener Nikola Grbić.
źródło: jastrzebskiwegiel.pl