Kurek w Skrze

30.08.2008
Po długich negocjacjach jeden z najbardziej utalentowanych siatkarzy młodego pokolenia zagra w ekipie mistrza Polski. Kto go zastąpi w Kędzierzynie-Koźlu?
Oficjalna strona Skry poinformowała, że w poniedziałek w siedzibie klubu z Bełchatowa odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie ogłoszona informacja o przejściu Bartosza Kurka do zespołu aktualnych mistrzów Polski.

Działacze ZAKSY i menedżer zawodnika wzajemnie straszyli się pozwami sądowymi (chodziło o punkt w kontrakcie, który jakoby dawał zawodnikowi możliwość zerwania umowy), w końcu do rozmów włączył się prezez Skry i załatwił sprawę polubownie.

W ten sposób - tuż przed rozpoczęciem sezonu ligowego - ZAKSA straciła swojego podstawowego zawodnika. Kto wypełni jego miejsce? Jak się nam udało potwierdzić (ale zupełnie nieoficjalnie) Skra wypożyczy na jeden sezon kędzierzynianom jednego z zawodników rezerwowych lub pomoże sprowadzić Brazylijczyka Damiao, który w zeszłych rozgrywkach był zmiennikiem Mariusza Wlazłego, a teraz szuka klubu.
autor: BOB

Przeczytaj również