Energetyk ROW - Górnik II. Zagrają o Loskę?

22.01.2015
W dniu jutrzejszym, o godzinie 13:00, po raz drugi tej zimy pojawią się na boisku zawodnicy rybnickiego Energetyka. Pojawią się naturalnie w celu rozegrania kolejnego sparingu.
energetykrow.rybnik.pl
W swoim poprzednim meczu towarzyskim ROW nie sprostał „Niebieskim” z Chorzowa, przegrywając 0-2 po dwóch trafieniach Grzegorza Kuświka. W tamtym meczu między słupkami rybnickiej bramki stał Tomasz Loska – testowany w Energetyku golkiper zabrzańskiego Górnika.

Jeżeli jutro ponownie Loska zastąpi w wyjściowym składzie Oskara Rybickiego, będzie miał rzadką okazję zaprezentowania swoich umiejętności w rywalizacji przeciwko klubowym kolegom.

Rywalem ROW-u jest bowiem zespół rezerw Górnika, które swoim występem w Rybniku zainaugurują cykl sparingowych spotkań, zaplanowanych przed rozpoczęciem rundy rewanżowej trzeciej ligi.

W roli faworyta piątkowej konfrontacji wystąpi oczywiście, grająca o klasę wyżej, ekipa Energetyka. Ważniejsza od wyniku będzie jednak zapewne postawa poszczególnych graczy i całych formacji, którym przyglądać się mają obaj szkoleniowcy – Marcin Prasoł oraz Dariusz Koseła.
źródło: SportSlaski.pl
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również