Energetyk ponownie z trzecioligowcem

27.01.2015
Śląskie zespoły T-Mobile Ekstraklasy trenują i sparują w Turcji, tymczasem drugoligowy Energetyk ROW, po odwołaniu zgrupowania w Kamieniu, zagra tamże towarzysko.
energetykrow.rybnik.pl
Podopieczni Marcina Prasoła podejmą jutro trzecioligowy zespół BKS Stal Bielsko Biała i zechcą zapewne podtrzymać, rozpoczętą w poprzednim sparingu z rezerwami Górnika, serię zwycięstw.

Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00, a jego faworytami są oczywiście gospodarze potyczki. Bądź, co bądź Stal gra o jedną klasę rozgrywkową niżej, ale i tak powinna być dla rybniczan dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem od zabrzańskich „rezerwistów”. 

BKS jest w tej chwili czołową ekipą śląsko – opolskiej grupy III Ligi. Bielszczanie usadowili się w tabeli na ostatnim miejscu podium więc wiele wskazuje na to, że wiosną zechcą włączyć się jeszcze do walki o awans.

ROW będzie naturalnie walczył o promocję na zaplecze Ekstraklasy, co utwierdza nas w przekonaniu, iż obie drużyny powinny bardzo sumiennie przepracować okres przygotowawczy. Tak aby później z powodzeniem pokonywać kolejne, ligowe przeszkody.

W swojej poprzedniej grze kontrolnej zespół trenera Rafała Góraka zremisował z MFK OKD Karvina 0-0.
źródło: SportSlaski.pl
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również