Cel? Podtrzymać passę

16.10.2015
Wygranie trzeciego meczu z rzędu - taki cel towarzyszyć będzie zarówno siatkarzom GKS-u Katowice, jak i zawodnikom Krispolu Września, którzy jutro w starciu na szczycie siatkarskiej tabeli zmierzą się w hali przy ul. Słowackiego we Wrześni.
Rafal Rusek/PressFocus
Oba zespoły obecny sezon rozpoczęły z „wysokiego C”. Katowiczanie na wyjeździe zwyciężyli Ślepsk Suwałki 3:1, natomiast tydzień temu w wypełnionej po brzegi hali na katowickim Wełnowcu pewnie pokonali Camper Wyszków 3:0
Z kolei drużyna Krispolu Września w pierwszym meczu z Kęczaniem Kęty wygrała 3:0, natomiast w drugiej kolejce trzy kolejne oczka wywiozła z Krakowa pokonując tamtejszy AGH 3:1.
Tak wysokie zwycięstwa sprawiły, że w ligowej tabeli GKS zajmuje pierwsze miejsce, a tuż za nim plasuje się właśnie Krispol.

Gospodarze przygotowali dla swoich kibiców promocyjne ceny biletów, więc zapowiada się, że siatkarskie spotkanie na szczycie I ligi zostanie rozegrane przy pełnych trybunach.Początek jutrzejszego spotkania o godzinie 18:00. Zwycięzca być jednak tylko jeden, dlatego zachęcamy do trzymania kciuków za siatkarzy z Katowic. 
źródło: własne
autor: Marcin Gruszczyński

Przeczytaj również