23:25 czyli porażka siatkarzy GKS-u Katowice

08.11.2015
Pierwszą porażkę we własnej hali (a drugą z rzędu w ogóle) zanotowali siatkarze GKS-u Katowice. Po niezwykle zaciętym spotkaniu lepsi od naszych zawodników okazali się siatkarze KPS Siedlce.
Rafał Rusek/pressfocus.pl
Na pierwszą przerwę techniczną katowiczanie schodzili przy stanie 16:14, a pod koniec seta przy zagrywce Króla odskoczyli na 22:16 i nic nie zapowiadało problemów. Pierwszy set katowiczanie zakończyli 25:18.
Kolejne trzy sety wyglądały… podobnie. Gra była wyrównana, z obu stron dobrze funkcjonował blok a wynik był identyczny: 23:25.
Po wczorajszym meczu GKS spadł na 5 miejsce w tabeli, jednak do lidera traci zaledwie dwa punkty. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Grzegorza Słabego, by już w najbliższym spotkaniu (14 listopada katowiczanie zagrają na wyjeździe z Wartą Zawiercie) wrócili na właściwe tory i zdobyli komplet punktów.
źródło: SportSlaski.pl/Gieksa.pl
autor: Marcin Gruszczyński