Przedstawiciel Ruchu w FIFA: Wiemy, że możemy wygrać z każdym

29.08.2020

Pewnym krokiem do fazy pucharowej I Mistrzostw Śląska w FIFA 20 wkroczyli przedstawiciele Ruchu Chorzów. - Naszym celem jest zajęcie 1. miejsca - zapewnia Mateusz Zbieg, jeden z zawodników Niebieskich.

Ruch Chorzów

Chorzowianie trafili do grupy A Mistrzostw Śląska w FIFA 20. W niej Ruch zmierzył się z Koszarawą Żywiec, którą pokonał 7:1, MRKS-em Czechowice-Dziedzice (13:2) oraz Rekordem. "Niebiescy" stracili punkty tylko w starciu z bielskim klubem, które zakończyło się wynikiem 2:2. - Turniej oceniam pozytywnie. Poziom jest wysoki, ale dwa pierwsze mecze wygraliśmy bez większych problemów. Mając pewny awans, z Rekordem zagraliśmy na większym luzie - mówi nam Mateusz Zbieg

- Kilka lat temu braliśmy już udział w turnieju śląskich klubów. Wówczas wygraliśmy i teraz chcielibyśmy obronić tytuł. Wraz z Marcinem "MRN" Szczesem znamy swoją wartość i ufamy sobie - podkreśla zawodnik Ruchu, który zdradził nam także, kogo można się obawiać. - Na pewno Górnik Zabrze i Rozbark Bytom dysponują mocnymi przedstawicielami. Wiemy jednak, że możemy wygrać z każdym - podsumował.

Spotkania barażowe o 1/4 (30.08.2020 r., g. 9:00)
Górnik Zabrze - Zapora Wapienica 
Jeleśnianka Jeleśnia - KS Nierodzim
Koszarawa Żywiec - GKS Tychy 
Rekord Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 

W ćwierćfinale są już: Ruch Chorzów, Rozbark Bytom, Polonia Bytom, Rotuz Bronów

Przeczytaj również