Polska - Argentyna: KURS 150,00, po 100PLN za każdego gola Lewego i wygrany kupon już przy 1:0!

30.11.2022

Reprezentacja Polski nie zagra trzeciego meczu grupowego o honor. Gramy o awans, więc mundialowe emocje sięgają zenitu. Perfekcyjnie na tę okoliczność przygotował się Superbet, który z okazji pojedynku między drużynami Lewego i Messiego, przygotował moc super promocji dla nowych i stałych klientów.

 

Nastroje kibiców Reprezentacji Polski, to prawdziwy rollercoaster. Od zniesmaczenia po meczu z Meksykiem, po euforie po meczu z Arabią, aż po wielkie nadzieje i obawy jednocześnie, tuż przed decydującymi o wyjściu z grupy rozstrzygnięciami. Superbet dodatkowo podkręca te emocje i kieruje moc atrakcji do nowych i stałych graczy, optymistów i pesymistów.

DLA NOWYCH: kurs 150,00 na gola w meczu

Może i mamy solidną defensywę, ale ciężko sobie wyobrazić, że mecz z Lewym i Messim w składach, zakończy się bez goli. Masz swój typ, który zespół strzeli? Wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjnym, dokonać depozytu minimum 50PLN na grę i postawić swój pierwszy zakład singiel na gola jednej z drużyn za minimum 2PLN. Do zgarnięcia w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia są:

1. Wygrana z kuponu;

2. Bonus 300PLN;

3. Dodatkowe 100PLN za każdego gola Lewego!

DLA SUPER WYJADACZY: Super Przewaga, już przy wyniku 1:0 dla Polski!

Każdy aktywny gracz Superbet wie już dobrze, że Super Przewaga potrafi zrobić różnicę, ukoić nerwy i zwyczajnie uratować kupon, który u innego bukmachera byłby przegrany. Na Polska - Argentyna bukmacher wprowadza prawdziwego game changera! Kupony postawione na naszych (Super Kursy i oferta tradycyjna) zostaną rozliczone jako wygrane, jeśli w meczu choćby na chwilę pojawi się wynik 1:0.

Fartowna bramka w 1 minucie i drżenie o wynik aż do końca? Ty masz kupon na zielono, zanim dobrze usiądziesz na kanapie.

1:0 do przerwy, ale ostatecznie łomot 1:5? Wielka szkoda, ale kupon uratowany.

Wszystko proste, przyjemne i SUPER.

autor: Artykuł partnerski

Przeczytaj również