Super Przewaga, czyli melisa na fazę pucharową!

02.12.2022

Czy Mistrzostwa Świata w Katarze są super? Po zaciętych meczach z pewnością możemy powiedzieć, że są! Czy faza pucharowa wzbudzi wiele emocji? Na pewno! Grając u bukmachera, warto zabezpieczyć się przed niespodziewanymi zwrotami akcji, jakich podczas wielkich turniejów nie brakuje. Gwiazdy takie jak Messi, Lewy czy Mbappe, mogą w pojedynkę odwrócić losy meczu, który z pozoru wydaje się rozstrzygnięty. Przeżywać to wszystko w spokoju, pomoże “Super Przewaga” od Superbet.

Żeby dosadnie wytłumaczyć czym jest “Super Przewaga” najlepiej cofnąć się do poprzedniej, wielkiej imprezy piłkarskiej, czyli Mistrzostw Europy rozegranych w 2021 roku. Podobna ranga, podobne emocje i równie dużo zwrotów akcji!

Może Ty także typowałeś zwycięstwo Francji w meczu 1/8 ze Szwajcarią? Taki typ postawiło na swoich kuponach zdecydowana większość graczy Superbet. Gdyby nie Super Przewaga, ich wygrane byłyby tylko złudzeniem. Z “Super Przewagą” mieli pełen luz w 75 minucie meczu, gdy Pogba wyprowadził „Trójkolorowych” na prowadzenie 3:1. Cyk, rozliczone, można było poczuć się jak mistrz Zen. Spokoju nie mógł zakłócić nawet wyrównujący gol na 3:3 z ostatniej minuty. Tym sposobem udany wieczór mieli zarówno typujący wygraną Francji, jak i obstawiający remis.

Cóż to była za faza play-off! Kolejny mecz tej samej rundy i znów podobny przebieg. Tym razem to Hiszpania miała pod kontrolą mecz z Chorwacją. 3:1 po 77 minutach gry wydawało się załatwiać temat awansu do ćwierćfinału na rzecz faworytów z Półwyspu Iberyjskiego. Ale nie z walecznymi piłkarzami z Bałkanów, z nimi trzeba być czujnym do końca! Gole z 85 minuty i doliczonego czasu gry sprawiły, że gracze stawiający kasę na Hiszpanię u innych bukmacherów, nagle zostali z niczym. Tymczasem u graczy Superbet wszystko elegancko – masa uratowanych kuponów i spokojne oglądanie dogrywki w wielu super domach.

Ale wracając już do Kataru, spójrzmy na mecz fazy grupowej: Kamerun – Serbia. W 53 minucie Serbia wygrywała już 3:1, ale Nieposkromione Lwy już po niecałym kwadransie doprowadziły do remisu 3:3 i ten wynik utrzymał się do końca. W Superbet cieszyli się więc Ci, którzy postawili na Serbię oraz Ci, którzy trafnie wytypowali remis.

Jesteś już przekonany? To dobrze, ponieważ funkcjonalność obejmuje wszystkie mecze mundialu!

Potrzebujesz więcej? Świetnie. Tym razem coś dla umysłów ścisłych:

  • Super Przewaga tylko a październiku ‘22 uratowała ponad 90 000 kuponów!

  • Rozwiązanie działa w aż 6 sportach, a w piłce nożnej jest oferowane na blisko 50 rodzajach rozgrywek;

  • W poprzednim miesiącu ponad 100 sportowych spotkań było objętych Super Przewagą;

  • Promocja ratuje kupony postawione nie tylko na zwycięzcę meczu, ale także podwójne szanse (np. 1X), zarówno w tradycyjnej oferty przedmeczowej, jak i z super kursów!

Jeśli dodamy do tego zupełnie darmowe gry Super Game Jakpot i Super Spin, przyprawimy lekko loterią Super Strzał na Mistrzostwa z mnóstwem nagród rzeczowych (Toyota Supra na czele!), to nagle jasnym staje się jedno: GO SUPER!

Nie masz jeszcze konta w SUPERBET? To zobacz jaką promocję dla nowych graczy przygotował bukmacher na mecz Polski z Francją – kurs 150 na gola Polski + 50 PLN za każdego gola Lewego – więcej tutaj: https://superbet.pl/wiki/wc-boost-pol-fra-boost34-1222

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z  RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

 

autor: Artykuł partnerski

Przeczytaj również