Smokowski, Dudek i Peszko w najnowszym sporcie Marki Superbet

08.11.2022

W poniedziałek, 7 listopada, SUPERBET zaprezentował nowy spot, będący elementem globalnej kampanii. W polskiej odsłonie, obok Jerzego Dudka i Sławomira Peszki, których widzieliśmy we wcześniejszych produkcjach marki, po raz pierwszy wystąpił Tomasz Smokowski, dziennikarz i współzałożyciel Kanału Sportowego.

Spot miał premierę 4 listopada i towarzyszy mu hasło GO SUPER, zaprezentowane już we wrześniowej kampanii reklamowej. Jego emisję zaplanowano w niemal wszystkich głównych stacjach telewizyjnych. Będzie go można zobaczyć przy okazji meczów zbliżających się piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze, a także w kanałach digital, social mediach i kanałach własnych marki.

GO SUPER to długofalowy koncept reklamowy marki, budujący wokół marki Superbet pozytywne emocje. Jego symbolami są liczne znaki rozpoznawcze, takie jak spójna identyfikacja graficzna, czerwony dym, czerwona poświata czy specjalnie skomponowany dźwięk.

Nagrania miały miejsce w stolicy Rumunii – Bukareszcie. Między innymi na Stadionie Ghencea, znanym również jako Stadion Steaua. Za koncepcję kampanii odpowiada irlandzka agencja The Tenth Man i londyński duet reżyserski That Jam – Joe Beverley i Samuel Hurlock, reżyserem zdjęć był Marcus Autelli, a za produkcją stoi Saboteur Media.

„Spot jest kontynuacją konceptu brandowego Go Super - supersensorycznej kampanii, w której zapewniamy naszym odbiorcom dodatkowy poziom pozytywnych emocji i przemiany z czegoś zwykłego w coś niezwykłego - from ordinary to extraordinary”, podkreśla Nicole Briggs-Kolmodin, Global Head of Brand Identity w SUPERBET. „Nasza koncepcja Go Super i konsekwentnie stosowane znaki rozpoznawcze pozwalają nam silnie kojarzyć się z marką, a jednocześnie dostosować się do szerokiego zakresu komunikatów oraz celów i pozycjonowania lokalnego rynku”.

„Ta kampania świetnie wpisuje się w DNA brandu i spójnie wzmacnia jego percepcję w wielu obszarach naszych zmysłów. Chcemy budować wokół marki pozytywne skojarzenia i jestem przekonana, że nasze nowe, pełne dobrej energii spoty bardzo nam w tym pomogą!”, dodaje Katarzyna Gawlik, Marketing Director polskiego oddziału firmy.

Oprócz wymienionych wyżej za kampanię odpowiadają również: ze strony teamu globalnego Martina Živković - Head of Brand Operations, natomiast stronę polską reprezentuje Bartosz Malaka, Head of Marketing.

W Rumuńskiej odsłonie kampanii wystąpili legendarni reprezentanci kraju – Ilie Dumitrescu, Florin Răducioiu oraz Gheorghe Craioveanu.

O Superbet:

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity - amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Przeczytaj również