JKH celuje w „6”

26.07.2008
Beniaminek hokejowej ekstraligi drużyna JKH GKS Jastrzębie ma już praktycznie skompletowaną kadrę na nadchodzący sezon. Przed JKH teraz seria 11 sparingów. Pierwszy już w najbliższy czwartek z GKS Tychy.
Hokeiści z Jastrzębia swoje treningi rozpoczęli od obozu w Brennej. Od początku tego tygodnia trenują już na lodzie. Kadra składa się już z 26 zawodników. W klubie na testach przebywa Sebastian Fonfara występujący ostatnio w GKS Katowice. – Zawodnik będzie z nami trenował do pierwszego sparingu. Po meczu z Tychami podejmiemy decyzję o jego ewentualnej przydatności do zespołu. Poza tym kadra jest już skompletowana – mówi Jacek Chrabański, drugi trener JKH.

Trzy lata po reaktywacji zespół z Jastrzębia wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej. W klubie wszyscy twardo stąpają po ziemi i nie stawiają sobie poprzeczki zbyt wysoko. – Dla nas najważniejsze jest, aby załapać się do pierwszej szóstki.  Chcemy przede wszystkim zapewnić sobie spokój. Patrzymy na to wszystko bardzo realnie. – podkreśla Chrabański.
autor: Sebastian Skierski

Przeczytaj również