Dobre wieści z Bukowej. Sponsor "na dobre i złe"

09.01.2019

NORD Partner został Sponsorem Główny piłkarskiej sekcji GKS-u Katowice. Umowa podpisana przez obie strony będzie obowiązywać do czerwca 2020 roku.

GKS Katowice/gkskatowice.eu

- Zdecydowały o tym dwa główne czynniki. GKS to projekt budowy wielosekcyjnego klubu, z jednej strony opierającego się o sport zawodowy i grę na najwyższych szczeblach rozgrywek, a z drugiej o profesjonalne szkolenie młodzieży i popularyzację sportu w mieście. W takich projektach NORD Partner chce uczestniczyć i chce się do nich dokładać - tłumaczy Wojciech Andrzejewski, przedstawiciel sponsora GKS-u Katowice.

Firma NORD Partner zdecydowała się na mocne zaakcentowanie swojej obecności przy Bukowej mimo rozczarowującej postawy piłkarz GKS-u. - Wszyscy wiemy w jakim miejscu tabeli znajduje się drużyna, ale zamiast narzekać i frustrować się tą sytuacją, chcemy pomóc. Wszystkie ręce na pokład. Jesteśmy z "GieKSą" nie tylko w dobrych chwilach, ale i tych nieco gorszych - dodaje Andrzejewski.

NORD Partner to czołowy polski broker ubezpieczeniowy. Ekipę z Bukowej wspiera od pięciu lat. Teraz jednak jego logo będzie tym najmocniej eksponowanym przez piłkarską sekcję "GieKSy". - NORD Partner wspina się po tej drabince, koronując to sięgnięciem po tytuł głównego sponsora sekcji piłkarskiej. Współpraca była i jest przemyślana i nakierowana na długofalowe efekty. Chcielibyśmy na takich partnerach opierać cały klub. Czujemy ich wsparcie na każdym kroku - komentował po prezentacji nowego, głównego partnera piłkarzy GKS-u prezes klubu, Marcin Janicki.

autor: ŁM

Przeczytaj również