Wiosna nie musi być stracona. Widzew chce piłkarza Górnika

26.01.2019

Rafał Wolsztyński, dla którego nie znalazło się miejsce na cypryjskim zgrupowaniu Górnika Zabrze może wkrótce przenieść się do czołowego II-ligowca. 

Rafał Rusek/Press Focus

24-letni napastnik ma nikłe szanse na to, by wiosną zagrać w ekipie trenera Marcina Brosza. Piłkarzowi z końcem sezonu wygasa umowa przy Roosevelta, która - inaczej niż w przypadku jego brata Łukasza - nie została przedłużona. Napastnik, który jesienią zaliczył zaledwie 6 krótkich epizodów na boiskach Ekstraklasy musi poszukać sobie nowego klubu, albo spędzi wiosnę na III-ligowych boiskach grając w rezerwach 14-krotnych Mistrzów Polski.

Usługami Wolsztyńskiego jest zainteresowany łódzki Widzew - beniaminek i wicelider II ligi. Łodzianie już w grudniu zapowiadali, że jednym z głównych celów transferowych będzie sprowadzenie skutecznego napastnika tym bardziej, że z klubem ma się pożegnać niespełniający oczekiwań były król strzelców Ekstraklasy, Robert Demjan. Z naszych informacji wynika, że w kwestii przenosin Rafała Wolsztyńskiego trwają rozmowy, a w grę  w tym przypadku wchodzi transfer definitywny.

autor: ŁM

Przeczytaj również