TS Volley - koniec marzeń

12.04.2015
Nie udał się zawodnikom TS Volley tegoroczny atak na pierwszą ligę siatkówki mężczyzn. Rybnicki team poległ z kretesem na etapie turnieju półfinałowego w Katowicach.
TS Volley Rybnik
Zespół trenera Kasperskiego zakończył sezon zasadniczy drugoligowych zmagań na drugim miejscu w grupie piątej rywalizacji. Później bez żadnych problemów ograł 3-0 Juvenię Głuchołazy podczas pierwszej rundy play-off.

Dzięki tym rezultatom Volley znalazł się w grupie czterech drużyn, które w minionych dniach rywalizowały w Szopienicach o dwa miejsca premiowane awansem do turnieju finałowego. Tam będą miały miejsce kolejne konfrontacje w drodze na zaplecze Plus Ligi.

We wspomnianym, finałowym turnieju zabraknie jednak drużyny z Rybnika. Podopieczni Wojciecha Kasperskiego przegrali w piątek z TSV Cell Fast Sanok 0-3, dzień później ulegli w takim samym stosunku gospodarzom katowickiego turnieju – Czarnym, by dzisiaj zakończyć rywalizację jeszcze jedną porażką bez wygranego seta. Tym razem lepsi od rybniczan okazali się być siatkarze ekipy Hutnik Dobry Wynik Kraków.

To właśnie ten ostatni zespół, wraz ze zwycięzcami półfinału – katowickimi Czarnymi, awansował do następnej fazy i wciąż pozostaje w walce o promocję do siatkarskiej 1 ligi.
źródło: SportSlaski.pl
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również