W Żorach o siatkarskie mistrzostwo zagrają... sędziowie

05.08.2016
W ten weekend, już po raz drugi z rzędu na zmodernizowanym kompleksie boisk do siatkówki plażowej Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego MOSiR w Żorach-Roju będziemy świadkami zmagań znanych z ekranów telewizorów, czy hal sportowych arbitrów siatkarskich. Sędziowie powalczą o tytuł Mistrzów Polski w siatkówce plażowej!
Rafał Rusek/PressFocus
Będzie to doskonała okazja, żeby sprawdzić, czy równie dobrze, jak z gwizdkiem na słupku, radzą sobie z piłką na rozgrzanym piachu. Zobaczymy 26 najlepszych par sędziowskich z całego kraju, a zeszłorocznego tytułu bronić będą reprezentanci województwa mazowieckiego. Turniej rozgrywany jest w kategorii par mieszanych (mikstów)  – emocje i wysoki poziom sportowy gwarantowany.

Zawody rozpoczynają się rozgrywkami grupowymi w sobotę od godziny 8.30 i potrwają do późnych godzin popołudniowych. Na główną fazę turnieju, rozgrywaną systemem brazylijskim, zapraszamy w niedzielę od godziny 9.00. Finały i uroczysta dekoracja przewidziana jest na godz. 17.00.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez pomocy organizacyjnej i finansowej Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, MOSiR-u Żory i firmy KSM Henryk Zeman! Wakacyjny wypoczynek na basenie w Żorach-Roju można w najbliższy weekend połączyć z kibicowaniem zmaganiom sędziowskim w ramach IV Mistrzostw Polski, do czego serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj również