TS Volley - Juvenia 3-2. Rybnik ma play-offy!

21.02.2015
Rybniccy siatkarze pokonali przeciwników z Głuchołaz w ostatnim meczu sezonu zasadniczego, zapewniając sobie tym samym grę w kolejnym etapie rozgrywek.
Juvenia Głuchołazy
Volley rozpoczął dzisiejsze spotkanie  nieco zbyt nerwowo i w pierwszym secie goście dyktowali warunki gry w Rybniku. Juvenia, poza samym początkiem starcia, wciąż prowadziła, więc ostatecznie wałbrzyszanie wygrali tą partię do 20.

Kolejne dwie odsłony pojedynku przebiegły już zgodnie z planem miejscowych. Gładkie zwycięstwo w secie drugim 25-15 oraz dużo trudniejsze, a w efekcie niezwykle istotne, w kolejnym.

TS Volley chciał bardzo sfinalizować fazę zasadniczą sezonu 2014/15 drugiej ligi siatkówki w secie czwartym rywalizacji z „Juve”. Niestety, po zażartej walce tą partię konfrontacji wygrali przyjezdni 24-26.

Tie-break zakończył się na szczęście wygraną rybniczan 15-10 i zespół trenera Kasperskiego może się już zacząć przygotowywać do fazy play-off zmagań. Notabene, tak jak i ich dzisiejsi rywale.