Ruch zechce odzyskać twarz w Olkuszu

10.01.2015
Przed tygodniem chorzowskie szczypiornistki KPR Ruch nie sprostały przed własną publicznością szczecińskiej Pogoni, pomimo ogłuszającego dopingu swoich fanów.
Norbert Barczyk/pressfocus.pl
Podczas najbliższego weekendu podopieczne Marcina Księżyka zamierzają „odbić” sobie tą niefortunną porażkę i przywieźć komplet punktów z hali w Olkuszu.

Rywalki „Niebieskich” czyli miejscowy SPR, to nie jest potentat żeńskiej Superligi. Tak naprawdę nie pomylilibyśmy się bardzo nazywając olkuszanki zdecydowanym outsiderem rozgrywek. Bądź, co bądź w tabeli wyprzedziła ich ostatnio nawet słabiutka Piotrcovia, a trzy punkty na koncie SPR-u także nie są oszałamiającą zdobyczą.

Faworytem sobotniego pojedynku jest więc w 100% KPR Ruch. Chorzowianki zajmują w tym momencie rozgrywek siódmą lokatę, z dorobkiem jedenastu punktów na koncie. Na dodatek jesienią dość wyraźnie pokonały SPR Olkusz, we własnej hali 30-23. Jakby tego było mało zespół trenera Wąsa przed tygodniem był bez szans także w konfrontacji z elbląskim Startem.

Pozostaje mieć nadzieję, że teraz uda się „Niebieskim” powtórzyć tego typu rezultat w rewanżowej batalii. Początek rywalizacji o godzinie 19:00.
źródło: własne
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również