Olimpia-Beskid - KPR Ruch Chorzów 27-21. Pozwoliły się przełamać

25.10.2015
To był ważny mecz dla układy dolnej części tabeli. Szczypiornistki z Nowego Sącza miały serię 4 porażek i przełamanie przyszło w meczu z chorzowiankami, przez co wyprzedziły nasze zawodniczki w tabeli.
Norbert Barczyk/Pressfocus
Mecz od początku źle się ułożył dla naszej drużyny. W pierwszym fragmencie gospodynie wykorzystywały praktycznie wszystko co miały i po 12 minutach było już 6-2. Ruch zmniejszył stratę do 11-8, ale w końcówce znów Olimpia-Beskid odskoczyła do przerwy prowadząc 14-9.

W drugiej części gry chorzowianki starały się zmniejszyć straty, ale tego dnia gospodynie były bardzo skuteczne i pomimo niezłych fragmentów gry Ruchu stale miały kilku bramkową przewagę ostatecznie wygrywając 27-21

Olimpia-Beskid Nowy Sącz - KPR Ruch Chorzów 27:21 (14:9)

Olimpia: Szczurek, Sach - Leśniak 9 (3/3), Stelmakh 7 (1/2), Lesik 4, Nocuń 4, Smbatian 3, Figiel, Basiak, Olejarczyk, Nosal, Vlaskalic, Golec.
Kary: 6 min.
Karne: 4/5

Ruch: Ciesiółka, Montowska - Rodak 5 (5/6), Jasinowska 5, Tracz 4, Żakowska 2, Doktorczyk 2, Beczek 1 (1/1), Ważna 1, Benducka 1, Drażyk Karolina, Krzymińska, Masłowska, Jaroszewska.
Kary: 2 min.