Ruch gra w terminie, kibice gości zostaną w domach

08.11.2018

Żaden z najbliższych meczów chorzowskiego Ruchu nie zostanie przełożony. Przy Cichej zdecydowali, że we wcześniej ustalonych terminach zmierzą się zarówno z Siarką Tarnobrzeg jak i Radomiakiem Radom.

Norbert Barczyk/PressFocus

Wobec problemów związanych z protestem policji polskim ligowcom zasugerowano, by przekładały spotkania zaplanowane na najbliższy weekend. Głównym "zagrożonym" regionem według doniesień portalu "sportowefakty" miał być Górny Śląsk. Piłkarskie władze nie zgadzają się jednak na zmiany terminów.

Jednym z zaplanowanych na weekend spotkań będzie domowe starcie chorzowskiego Ruchu z Siarką Tarnobrzeg. Mecz rozpocznie się planowo, w sobotę o godzinie 18:00, ale decyzją Prezydenta Andrzeja Kotali podczas tej konfrontacji z użytku wyłączony zostanie sektor gości. To oznacza, że fani Siarki nie będą mogli przyjechać do Chorzowa w zorganizowanej grupie.

Wiadomo również, że chorzowianie nie będą ubiegać się o zmianę terminu wyjazdowego spotkania w Radomiu. Sztaby szkoleniowe Ruchu i Radomiaka ustaliły, że mimo powołań dla Mateusza Bogusza (Ruch) i Mateusza Kochalskiego (Radomiak) do reprezentacji młodzieżowych oba zespoły spotkają się w sobotę 17 listopada o godzinie 13:00.

autor: ŁM

Przeczytaj również