MTS Winner – TS Volley 2-3

15.02.2015
Po pasjonującym spotkaniu w Czechowicach TS Volley pokonał tamtejszy zespół Winnera i utrzymał trzecią lokatę w tabeli.
TS Volley Rybnik
Wczorajszy mecz dostarczył naprawdę mnóstwa emocji zgromadzonym w hali kibicom. Goście wygrali co prawda pierwszego seta dość wyraźnie, do 19, jednakże już w drugim musieli uznać wyższość rywali, którzy zwyciężyli do 21.

Kolejna odsłona ponownie dla rybniczan, tryumfujących 25-18, ale w secie czwartym to gospodarze „odgryźli” się faworytom, powtarzając rezultat z drugiej partii.
O wszystkim decydował zatem tiebreak, zacięty, pełen walki i elektryzujących wymian. Po zażartej potyczce, ostatecznie zwyciężył w nim TS Volley (15-11).

Wygrana na Podbeskidziu jest niezwykle cenna dla podopiecznych trenera Kasperskiego. Dzięki niej, ekipa z Rybnika wciąż plasuje się na trzecim miejscu w tabeli grupy 5, drugiej ligi.

O finalnym układzie klasyfikacji, przed kolejną fazą zmagań, zadecyduje ostatnia kolejka rozgrywek, już za tydzień.