Hokej, hokej, hokej. Będzie na co popatrzeć!

25.12.2017
Tuż po świętach finałowy turniej Lotto Pucharu Polski, a zaraz po Nowym Roku powrót Polskiej Hokej Ligi - w tej dyscyplinie sportu okres świąteczno-noworoczny jest wyjątkowo ciekawy! 
Łukasz Sobala/PressFocus
Dla fanów hokeja ciekawą propozycję przygotowała stacja TVP Sport. Najpierw za jej pośrednictwem można będzie obejrzeć komplet spotkań turnieju pucharowego. Będzie ciekawie zwłaszcza, że na lodowisku Cracovii poza gospodarzami znajdą się trzy śląskie ekipy - GKS Tychy, JKH Jastrzębie i Tauron KH GKS Katowice. Pierwszy półfinał w środę o 16:30, dzień później o 17:30 spotkanie, które zadecyduje o tym kto zdobędzie cenne trofeum.
 


Tuż po nowym roku wracają zmagania w Polskiej Hokej Lidze. Ekstraligowe rozgrywki wchodzą w decydującą o miejscach w play-offach fazę. W TVP Sport stawiają na śląskie drużyny - w czwartek obejrzymy wyjazdowy mecz JKH GKS-u Jasrzębie z Cracovią, w kolejnych transmisjach nie zabraknie meczów Orlika Opole, Tauronu KH GKS Katowice i GKS-u Tychy. Ciekawie zapowiadają się zwłaszcza mecze z udziałem wicemistrzów Polski - tyszanie 14 stycznia zagrają w Katowicach z mierzącą w medale "GieKSą", a tydzień później podejmą broniącą tytułu Cracovię. 


Przeczytaj również