Fejm, bilety na wycieczkę do Las Vegas i 15 000 PLN w puli. Trwa specjalna edycja SuperGame!

23.08.2022

Marzy Ci się wycieczka życia do światowej stolicy dobrej zabawy i wysokich wygranych? Z chęcią też zasiliłbyś swoje konto bankowe kwotą 100 000 złotych? Jeśli tak, to Superbet właśnie wyciąga do Ciebie rękę dzięki specjalnej edycji ulubionej zabawy free to play fanów sportu – SuperGame.

Niemal każdego tygodnia grający w SuperGame posiadacze konta w Superbet mogą całkowicie za darmo typować wyniki weekendowych wydarzeń sportowych i wygrywać żywą gotówkę oraz atrakcyjne nagrody. Zagrać może każda pełnoletnia osoba, bez jakiegokolwiek ryzyka przegranej. Główną nagrodę pieniężną – Jackpot (aktualnie 100 000 PLN) zdobywa gracz (lub gracze), który odgadnie prawidłowo wszystkie rozstrzygnięcia. Gotówkę za poprawne wytypowanie wyników otrzymają także pozostali uczestnicy z nieco mniejszym darem przewidywania, którzy podzielą się kwotą 25 000 PLN.

Obecna runda SuperGame nosi przydomek FEJM i składa się z 10 pytań z czego osiem dotyczy sportów walki, a dwa królowej wszystkich lig… Ekstraklasy. W tej edycji, oprócz gotówki dla najlepszego typera, Superbet przewidział wyjątkową nagrodę – 2 bilety na niezapomnianą wycieczkę do Las Vegas. Niezwykły hotel w centrum „Miasta Grzechu”, zwiedzanie Wielkiego Kanionu czy wyścigowy event to tylko niektóre z licznych atrakcji jakie przygotował bukmacher. Oczywiście Superbet w pełni opłaca wyjazd „all-in” (a jakże!), a także wszelkie transfery. Selfie z tej wycieczki wrzucone w internety zapewni Ci bez wątpienia… FEJM!

O wygraną w zabawie jest więc naprawdę nietrudno o czym z pewnością wiedzą już Ci, którzy mieli okazję zagrać w SuperGame. Superbet w tej trwającej od końca 2020 roku promocji rozdał już łącznie ponad 3,5 mln złotych wydając nagrody ponad 500 000 razy! Najwyższa jednorazowa wygrana padła w marcu tego roku, gdzie jeden z graczy jako jedyny ustrzelił Jackpota i wygrał 225 000 PLN. W maju Jackpot 225 000 PLN został podzielony między 12 graczy, a jeden z nich odjechał także wyjątkowym Harleyem-Davidsonem Pan America.

Czy kolejnym szczęśliwcem, który dołączy do miłośników nagród oferowanych przez Superbet będziesz Ty? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz… Wystarczy jedna minuta – zagrać możesz TUTAJ

Do zobaczenia w Vegas!

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

autor: Artykuł partnerski

Przeczytaj również