Dariusz Luks w TS Volley!

27.05.2015
Jak to często po sezonie bywa, w wielu śląskich zespołach wszelakich dyscyplin, dochodzi teraz do zmian. Zmian różnych: Na stanowiskach prezesów, w kadrach drużyn oraz... i to chyba najczęstszy przypadek, w roli szkoleniowców.
TS Volley Rybnik
Miło nam poinformować, że do takowej roszady doszło również w barwach rybnickiego TS Volley, a nowym trenerem drugoligowej ekipy został ceniony i doskonale znany kibicom siatkówki w Polsce – Dariusz Luks.

Przypomnijmy, że urodzony w 1970 roku szkoleniowiec miał już w swojej karierze okazję prowadzić kilka zespołów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jest także swego rodzaju specjalistą w wywalczaniu awansów do wyższych lig, który to wynik udało mu się osiągnąć, z różnymi ekipami, już parokrotnie.

Walczący od dwóch sezonów o awans TS Volley znalazł więc chyba wreszcie osobę, która może dać Rybnikowi upragnione zaplecze Plus Ligi. Czy tak się ostatecznie stanie, czas pokaże. Na dzień dzisiejszy wiemy tylko, że Dariusz Luks zastąpił na stanowisku pierwszego trenera siatkarzy TS-u Wojciecha Kasperskiego.
źródło: SportSlaski.pl/TS Volley
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również